Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
slide

"Samochody pożarnicze" - prestiżowy album

Prestiżowy album „Samochody pożarnicze” w sprzedaży już od maja! ...

Read more...
slide

Program pomocy strażom pożarnym

Szanowni Państwo, w 2015 roku odbyła się kolejna, 15. już edycja programu wsparcia zawodowych i ochotniczych straży pożarnych prowadzonego przez PKN ORLEN we współpracy z korporacyjną Fundacją ORLEN – Dar Serca....

Read more...

Program pomocy strażom pożarnym

Szanowni Państwo,
w 2015 roku odbyła się kolejna, 15. już edycja programu wsparcia zawodowych i ochotniczych straży pożarnych prowadzonego przez PKN ORLEN we współpracy z korporacyjną Fundacją ORLEN – Dar Serca. Blisko 150 zawodowych i ochotniczych jednostek straży pożarnej z całej Polski otrzymało darowizny w łącznej wysokości około miliona złotych, a łącznie podczas wszystkich edycji programu wartość darowizn osiągnęła 8 mln zł.
PKN ORLEN od wielu lat współpracuje z jednostkami straży pożarnych działającymi w najbliższym otoczeniu Zakładu Produkcyjnego w Płocku i Terminali Paliw, ale nasze wsparcie otrzymują jednostki z całego kraju. Doceniamy kompetencje strażaków, ich zaangażowanie w podnoszenie poziomu bezpieczeństwa nas wszystkich, wkład w rozwój społeczności lokalnych.
 
Program pomocy jednostkom straży pożarnych prowadzony jest zgodnie z zasadami "Polityki dobroczynności Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A.”, której jednym z priorytetów jest ochrona zdrowia i życia:
Zapraszamy Państwa do składania wniosków. Będziemy je przyjmować od 19 stycznia do 7 lipca 2016 roku. Podobnie jak w roku ubiegłym prosimy o korzystanie wyłącznie z formularza on-line. Wniosków złożonych w innej formie niestety nie będziemy rozpatrywać.
 
W III kwartale br. prześlemy Państwu  informację dot. złożonego wniosku.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji programu. W razie pytań prosimy o kontakt:
1) p. Barbara Tęcza, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
; tel. 22 778 05 92
2) p. Martyna Malicka-Róg, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; tel. 24 256 92 81

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Polecamy!!!

sf2
Rękawice specjalne SAFE GRIP II
432,21 zł
Rodzaj: Tooltip
koszula_osp_z_me
Koszula OSP
63,00 zł
Kołnierzyk: Tooltip

Ostatnio zarejestrowani

  • uqezefuf
  • koti17
  • ucycoc
  • ifada
  • oribod

Na stronie

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.