Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
slide

"Samochody pożarnicze" - prestiżowy album

Prestiżowy album „Samochody pożarnicze” w sprzedaży już od maja! ...

Read more...
slide

Program pomocy strażom pożarnym

Szanowni Państwo, w 2015 roku odbyła się kolejna, 15. już edycja programu wsparcia zawodowych i ochotniczych straży pożarnych prowadzonego przez PKN ORLEN we współpracy z korporacyjną Fundacją ORLEN – Dar Serca....

Read more...

"Samochody pożarnicze" - prestiżowy album

Prestiżowy album „Samochody pożarnicze” w sprzedaży już od maja!

Publikacja to jedyny na rynku kompleksowy przegląd polskich samochodów pożarniczych. Część albumowa została poprzedzona opisem historii samochodów pożarniczych, przedstawieniem zasad budowy, opisem typów, klasyfikacji i kategorii pojazdów. Wszystko to sprawia, że jest to pierwsza tego rodzaju pozycja na krajowym rynku wydawniczym.

Na niemal 600 stronach opisano i opatrzono zdjęciami aż 225 modeli samochodów pożarniczych, a przedstawione informacje zostały ponadto przetłumaczone na język angielski.

Autorzy albumu to st. bryg. mgr Paweł Frątczak oraz bryg. mgr inż. Janusz Woźniak, którzy już od kilkunastu lat wspólnie popularyzują zagadnienia związane z samochodami pożarniczymi i sprzętem pożarniczym, opisując rozwiązania techniczne na łamach specjalistycznych czasopism, adresowanych do środowiska pożarniczego.

Książka stanowi niezastąpione kompendium wiedzy dla strażaków oraz pasjonatów wozów strażackich! Zamów swój egzemplarz – liczba dostępnych albumów ograniczona!

Więcej informacji na stronie: samochodypozarnicze.elamed.pl

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Polecamy!!!

sf2
Rękawice specjalne SAFE GRIP II
432,21 zł
Rodzaj: Tooltip
koszula_osp_z_me
Koszula OSP
63,00 zł
Kołnierzyk: Tooltip

Ostatnio zarejestrowani

  • uqezefuf
  • koti17
  • ucycoc
  • ifada
  • oribod

Na stronie

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.