Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Samochody pożarnicze" prestiżowy album

Prestiżowy album „Samochody pożarnicze” w sprzedaży już od maja!

Publikacja to jedyny na rynku kompleksowy przegląd polskich samochodów pożarniczych. Część albumowa została poprzedzona opisem historii samochodów pożarniczych, przedstawieniem zasad budowy, opisem typów, klasyfikacji i kategorii pojazdów. Wszystko to sprawia, że jest to pierwsza tego rodzaju pozycja na krajowym rynku wydawniczym.

 

Na niemal 600 stronach opisano i opatrzono zdjęciami aż 225 modeli samochodów pożarniczych, a przedstawione informacje zostały ponadto przetłumaczone na język angielski.

Autorzy albumu to st. bryg. mgr Paweł Frątczak oraz bryg. mgr inż. Janusz Woźniak, którzy już od kilkunastu lat wspólnie popularyzują zagadnienia związane z samochodami pożarniczymi i sprzętem pożarniczym, opisując rozwiązania techniczne na łamach specjalistycznych czasopism, adresowanych do środowiska pożarniczego.

Książka stanowi niezastąpione kompendium wiedzy dla strażaków oraz pasjonatów wozów strażackich! Zamów swój egzemplarz – liczba dostępnych albumów ograniczona!

Więcej informacji na stronie: samochodypozarnicze.elamed.pl

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Ostatnio zarejestrowani

  • uqezefuf
  • koti17
  • ucycoc
  • ifada
  • oribod

Na stronie

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.