Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tak pokrótce, kilka słów o każdym z nas...

Marzena Maniak

specjalista ds. administracyjno - handlowych

Od 5 lat związana ze strukturami straży pożarnej. W tym czasie pochłonęła ogromną ilość wiedzy na temat wyposażenia jednostek OSP i PSP w umundurowanie oraz sprzęt. Posiada znajomość wszelkich rozliczeń dotyczących jednostek, zna możliwości pozyskiwania środków a to w parze z sympatią jaką darzy otoczenie tworzy obraz prawdziwej strażaczki. Obecnie członkini OSP.Katarzyna Kowal


 

 

 


specjalista ds. marketingowo - handlowych

Od 6 lat związana ze strażami. Prócz znajomości z zakresu umundurowania, sprzętu, obecnego normatywu wyposażenia i przeszkolenia dla jednostek OSP posiada również wiedzę na temat bieżących problemów strażaków. Na bieżąco zaznajomiona w wytyczne systemu KSRG a co za tym idzie w jego rozliczenia. Obecnie na stanowisku Prezesa OSP.


 
Wojciech Kwiecień


specjalista ds. IT

Od 13 lat w strukturach OSP. W obecnej chwili członek dwóch straży.  Posiada wiedzę na temat bieżących problemów jednostek. Twórca stron www dla Ochotniczych Straży Pożarnych. W zespole strazaczki.pl odpowiedzialny za bieżący wygląd strony oraz prowadzenie e-sklepu. Chętnie pomoże jednostkom OSP i PSP w doradztwie i prowadzeniu strony internetowej. Obecnie na stanowisku V-ce Prezesa OSP.

Ostatnio zarejestrowani

  • uqezefuf
  • koti17
  • ucycoc
  • ifada
  • oribod

Na stronie

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.